Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Pomoc Psychologiczno Pedagogiczna w Poradni

Pomoc Psychologiczno Pedagogiczna w Poradni

Drodzy Rodzice,
W związku z epidemią koronawirusa powodującego chorobę COVID-19 wszystkie bezpośrednie zajęcia z dziećmi w naszej Poradni jak już wiecie zostały zawieszone. Ze względu na specyfikę pracy nie jesteśmy w stanie zapewnić bezpiecznych warunków naszym małym i większym Klientom podczas bezpośredniego kontaktu.
W tym trudnym dla wszystkich czasie będziemy pomagać dzieciom, uczniom i ich rodzinom według tych możliwości które nam pozostały. Proponujemy między innymi spersonalizowane zadania z zakresu terapii logopedycznej, pedagogicznej, psychologicznej, terapii integracji sensorycznej – dla każdego dziecka którego rodzic zwróci się do nas. Zorganizujemy konsultacje on-line ze specjalistami, przeprowadzimy niektóre formy terapii w tym kontynuację rozpoczętych terapii za pomocą komunikatorów (np. Skype, Messenger). Zrobimy online niektóre prostsze testy dla nastolatków, np. testy z doradztwa zawodowego. Udzielimy wsparcia wszystkim w trudnej sytuacji psychicznej.
Prosimy osoby zainteresowane otrzymaniem pomocy lub wskazówek do pracy z dzieckiem
o zgłaszanie zapotrzebowania na wsparcie pod podanym numerem 797984251 zostawiając koniecznie dane do kontaktu zwrotnego. Sprawa zostanie przydzielona pracownikowi który się z Państwem skontaktuje.
Prawdopodobnie nie będziemy w stanie wydać zbyt wielu opinii , gdyż ich wystawienie poprzedzone jest najczęściej diagnozą, której w obecnej sytuacji nie ma jak przeprowadzić. Do powrotu dzieci do szkół i tak nie ma natomiast możliwości praktycznego skorzystania z opinii. Przeanalizujemy natomiast każdy przypadek wymagający wystawienia orzeczenia lub opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju – na podstawie przesłanych nam mailem lub porzez epuap dokumentów opisu przypadku na adres sekretariat@pppp.walbrzych.pl. Możecie Państwo również podać dokumenty bezpośrednio w siedzibie starostwa.Podejmiemy decyzję czy jest możliwe postawienie sprawy na zespole na podstawie dostarczonej dokumentacji. W takim wypadku przeprowadzimy wywiad z rodzicem online i prześlemy konieczne formularze do wypełnienia i odesłania nam tą samą drogą. Postaramy się zorganizować posiedzenia zespołów orzekających na zasadzie telekonferencji i wydać dokument który podpisany cyfrowo odeślemy pod wskazany adres mailowy.
Mimo braku bezpośrednich spotkań pozostaniemy z Państwem w kontakcie.

 

Pracownicy                                          kontakt

Dyrektor

Regina Marciniak                                dyrektor@pppp.walbrzych.pl

Psycholodzy:

Kamila Majcherczyk                            k.marchejczyk@pppp.walbrzych.pl

Anna Podyma                                      apodyma@pppp.walbrzych.pl

Anna Chomicz                                     achomicz@pppp.walbrzych.pl

Marta Gerlach -Malczewska             mmalczewska@pppp.walbrzych.pl

Pedagodzy

Renata Baranowska                           rbaranowska@pppp.walbrzych.pl

Katarzyna Pawlikowska                     kpawlikowska@PPPP.walbrzych.pl

Doradca zawodowy/ pedagog

Ewa Perlik                                             eperlik@pppp.walbrzych.pl

Logopedzi

Monika Sidor                                        msidor@pppp.walbrzych.pl

Agnieszka Matejczuk                          amatejczuk@pppp.walbrzych.pl
(logopeda/pedagog) 

Sekretariat

Małgorzata Karpińska                         mkarpinska@pppp.walbrzych.pl  

Anna Słuszniak-Noga (kadry)             asluszniak@pppp.walbrzych.pl

Data dodania: 2020-03-24 22:36:05
Data edycji: 2020-03-25 09:52:36
Ilość wyświetleń: 178

Program rządowy Za życiem

Więcej informacji

COVID -19

Zarządzenia oraz procedury
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook