Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Kontakt

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Siedziba : Nowa Kolonia 9, 58-320 Walim

NIP: 886-297-89-14

REGON: 022022480

 

Miejsce wykonywania zadań oraz adres korespondencyjny:

al. Wyzwolenia 24 , 58-300 Wałbrzych

tel.  74 84 23 194, 797 984 251

e-mail: sekretariat@pppp.walbrzych.pl

 

Dyrektor:  518-787-925    dyrektor@pppp.walbrzych.pl

Kadry:  518-787-916         mbaluka@pppp.walbrzych.pl

 

Kontakt z inspektorem ochrony danych:  Paweł Strycharz, iod@pppp.walbrzych.pl, tel.  74 84 23 194

 

Psycholodzy:

mgr Anna Podyma                                         apodyma@pppp.walbrzych.pl

mgr Anna Chomicz                                        a.chomicz@pppp.walbrzych.pl

mgr Alicja Czajkowska-Gut                            aczajkowska-gut@pppp.walbrzych.pl

mgr Karolina Klatka                                        kklatka@pppp.walbrzych.pl

 

Pedagodzy i Doradca Zawodowy:

mgr Ewa Perlik                                                   eperlik@pppp.walbrzych.pl

mgr Katarzyna Pawlikowska                           kpawlikowska@pppp.walbrzych.pl

mgr Renata Baranowska                                 rbaranowska@pppp.walbrzych.pl

mgr Dorota Pawelec                                         dpawelec@pppp.walbrzych.pl

mgr Marta Zarzeczna                                   mzarzeczna@pppp.walbrzych.pl

 

Logopedzi: 

mgr Agnieszka Matejczuk          amatejczuk@pppp.walbrzych.pl

mgr Dorota Nieckarz                 dnieckarz@pppp.walbrzych.pl

 

Rehabilitanci:

mgr Adrian Furmaniak          afurmaniak@pppp.walbrzych.pl

 

Specjalista ds. administracji i kadr

Marzena Bałuka          mbaluka@pppp.walbrzych.pl

         

Główny księgowy 

mgr Teresa Byczkowska          tbyczkowska-wardaszko@pppp.walbrzych.pl

 

HARMONOGRAM PRACY PPPP

 

https://pppp.walbrzych.pl/files/382/harmonogram-pracy-specjalistow-pppp.pdf

 

Napisz do nas
Data dodania: 2017-01-12 21:25:56
Data edycji: 2023-06-26 17:04:04
Ilość wyświetleń: 22133

Program rządowy Za życiem

Więcej informacji

COVID -19

Zarządzenia oraz procedury
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej