Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kontakt

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Siedziba : Nowa Kolonia 9, 58-320 Walim

NIP: 886-297-89-14

REGON: 022022480

 

Miejsce wykonywania zadań oraz adres korespondencyjny:

58-300 Wałbrzych, al. Wyzwolenia 24

 

tel.: 74 84 23 194,  e-mail: sekretariat@pppp.walbrzych.pl

Sekretariat: 797-984-251

Dyrektor: 518-787-925    dyrektor@pppp.walbrzych.pl

Punkt Diagnostyczno-Konsultacyjny: 518-787-916

Kontakt z inspektorem ochrony danych:

Paweł Strycharz, iod@pppp.walbrzych.pl, tel.  74 84 23 194

 

Psycholodzy:

mgr Anna Podyma                                         apodyma@pppp.walbrzych.pl

mgr Anna Chomicz                                        a.chomicz@pppp.walbrzych.pl

mgr Alicja Czajkowska-Gut                            aczajkowska-gut@pppp.walbrzych.pl

 

Pedagodzy i Doradca Zawodowy:

mgr Ewa Perlik                                                   eperlik@pppp.walbrzych.pl

mgr Katarzyna Pawlikowska                           kpawlikowska@pppp.walbrzych.pl

mgr Renata Baranowska                                 rbaranowska@pppp.walbrzych.pl

 

Logopedzi: 

mgr Monika Sidor                         msidor@pppp.walbrzych.pl

mgr Agnieszka Matejczuk          amatejczuk@pppp.walbrzych.pl

 

Rehabilitanci:

mgr Hanna Rychlik                  hrychlik@pppp.walbrzych.pl

 

Specjalista ds. administracji i kadr

mgr Agnieszak Muszalik            amuszalik@pppp.walbrzych.pl

 

Główny księgowy 

mgr Teresa Byczkowska          tbyczkowska-wardaszko@pppp.walbrzych.pl

 

Napisz do nas
Data dodania: 2017-01-12 21:25:56
Data edycji: 2022-03-23 10:06:18
Ilość wyświetleń: 12628

Program rządowy Za życiem

Więcej informacji

COVID -19

Zarządzenia oraz procedury
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook